Kontakta oss

Välkommen att kontakta oss på Bergnäset via formuläret nedan.

Kontaktpersoner

Ledningen

Helena Henriksson

VD / Tf. Produktionschef Bergnäset Norra

Anders Boman

Produktionschef Bergnäset Mellan

Cecilia Romö

HR partner

Hanne Vigander

Controller

Hans Pettersson

Affärs- och verksamhetsutvecklingschef

Johan Åneman

Ekonomichef

Maria Ivarsson

Administrativ Chef

Mats Sättlin

Resurs- och optimeringschef

Niklas Harryson

Produktionschef Bergnäset Södra

Övriga kontaktpersoner

Anders Hamrin

Arbetande förman Iggesund Borr/såg

Annika Lindbäck

HR partner

Björn Gustafsson

Platschef Luleå

Charles Johansen

Platschef Piteå/Skellefteå

Fredrik Gudmundsson

Arbetande förman SCA Ortviken

Jan Svensson

Arbetande förman Örnsköldsvik

Jens Svensson

Arbetande förman Kramfors

Jimmy Aronsson

Platschef Sundsvall/Kramfors/Östersund

Jonas Åsander

Platschef Gästrikland/Dalarna/Uppland/Sörmland

Lars Nordström

Arbetande förman Sandviken

Lars-Ola Särkimukka

Platschef Malmfälten

Leif Nyström

Arbetande förman Söderhamn/Vallvik

Lennart Hämäläinen

Platschef Hudiksvall/Byggservice

Magnus Lagbo

Arbetsledare Oxelösund

Mikael Hallin

Arbetande förman Borlänge

Mikael Johansson

Platschef Umeå

Nicklas Westin

Arbetsledare Sundsvall

Per Andersson

Arbetande förman Iggesund

Roland Gustavsson

Platschef Karlstad/Örebro

Tony Andersson

Arbetande förman Hofors

Vesa Jokioja

Arbetsledare SCA Östrand

Kontakta oss

Välkommen att kontakta oss på Bergnäset via formuläret nedan.

Kontaktpersoner

Ledningen

Helena Henriksson

VD / Tf. Produktionschef Bergnäset Norra

Anders Boman

Produktionschef Bergnäset Mellan

Cecilia Romö

HR partner

Hanne Vigander

Controller

Hans Pettersson

Affärs- och verksamhetsutvecklingschef

Johan Åneman

Ekonomichef

Maria Ivarsson

Administrativ Chef

Mats Sättlin

Resurs- och optimeringschef

Niklas Harryson

Produktionschef Bergnäset Södra

Övriga kontaktpersoner

Anders Hamrin

Arbetande förman Iggesund Borr/såg

Annika Lindbäck

HR partner

Björn Gustafsson

Platschef Luleå

Charles Johansen

Platschef Piteå/Skellefteå

Fredrik Gudmundsson

Arbetande förman SCA Ortviken

Jan Svensson

Arbetande förman Örnsköldsvik

Jens Svensson

Arbetande förman Kramfors

Jimmy Aronsson

Platschef Sundsvall/Kramfors/Östersund

Jonas Åsander

Platschef Gästrikland/Dalarna/Uppland/Sörmland

Lars Nordström

Arbetande förman Sandviken

Lars-Ola Särkimukka

Platschef Malmfälten

Leif Nyström

Arbetande förman Söderhamn/Vallvik

Lennart Hämäläinen

Platschef Hudiksvall/Byggservice

Magnus Lagbo

Arbetsledare Oxelösund

Mikael Hallin

Arbetande förman Borlänge

Mikael Johansson

Platschef Umeå

Nicklas Westin

Arbetsledare Sundsvall

Per Andersson

Arbetande förman Iggesund

Roland Gustavsson

Platschef Karlstad/Örebro

Tony Andersson

Arbetande förman Hofors

Vesa Jokioja

Arbetsledare SCA Östrand