Kontakta oss

Välkommen att kontakta oss på Bergnäset via formuläret nedan.

Kontaktpersoner

Ledningen

Anders Boman

Produktionschef Bergnäset Mellan

Cecilia Romö

HR partner

Hanne Vigander

Controller

Hans Pettersson

Affärs- och verksamhetsutvecklingschef

Johan Åneman

Ekonomichef

Maria Ivarsson

Administrativ Chef

Mats Sättlin

Resurs och optimeringschef

Niklas Harryson

Produktionschef Bergnäset Södra

Övriga kontaktpersoner

Anders Hamrin

Arbetande förman Iggesund Borr/såg

Björn Gustafsson

Platschef Luleå

Charles Johansen

Platschef Piteå/Skellefteå

Fredrik Gudmundsson

Arbetande förman SCA Ortviken

Jan Svensson

Arbetande förman Örnsköldsvik

Jens Svensson

Arbetande förman Kramfors

Jimmy Aronsson

Platschef Sundsvall/Kramfors/Östersund

Jonas Åsander

Platschef Gästrikland/Dalarna/Uppland/Sörmland

Lars Nordström

Arbetande förman Sandviken

Lars-Ola Särkimukka

Platschef Malmfälten

Leif Nyström

Arbetande förman Söderhamn/Vallvik

Lennart Hämäläinen

Platschef Hudiksvall/Byggservice

Magnus Lagbo

Arbetsledare Oxelösund

Mikael Hallin

Arbetande förman Borlänge

Mikael Johansson

Platschef Umeå

Nicklas Westin

Arbetsledare Sundsvall

Per Andersson

Arbetande förman Iggesund

Roland Gustavsson

Platschef Karlstad/Örebro

Tony Andersson

Arbetande förman Hofors

Vesa Jokioja

Arbetsledare SCA Östrand

Kontakta oss

Välkommen att kontakta oss på Bergnäset via formuläret nedan.

Kontaktpersoner

Ledningen

Anders Boman

Produktionschef Bergnäset Mellan

Cecilia Romö

HR partner

Hanne Vigander

Controller

Hans Pettersson

Affärs- och verksamhetsutvecklingschef

Johan Åneman

Ekonomichef

Maria Ivarsson

Administrativ Chef

Mats Sättlin

Resurs och optimeringschef

Niklas Harryson

Produktionschef Bergnäset Södra

Övriga kontaktpersoner

Anders Hamrin

Arbetande förman Iggesund Borr/såg

Björn Gustafsson

Platschef Luleå

Charles Johansen

Platschef Piteå/Skellefteå

Fredrik Gudmundsson

Arbetande förman SCA Ortviken

Jan Svensson

Arbetande förman Örnsköldsvik

Jens Svensson

Arbetande förman Kramfors

Jimmy Aronsson

Platschef Sundsvall/Kramfors/Östersund

Jonas Åsander

Platschef Gästrikland/Dalarna/Uppland/Sörmland

Lars Nordström

Arbetande förman Sandviken

Lars-Ola Särkimukka

Platschef Malmfälten

Leif Nyström

Arbetande förman Söderhamn/Vallvik

Lennart Hämäläinen

Platschef Hudiksvall/Byggservice

Magnus Lagbo

Arbetsledare Oxelösund

Mikael Hallin

Arbetande förman Borlänge

Mikael Johansson

Platschef Umeå

Nicklas Westin

Arbetsledare Sundsvall

Per Andersson

Arbetande förman Iggesund

Roland Gustavsson

Platschef Karlstad/Örebro

Tony Andersson

Arbetande förman Hofors

Vesa Jokioja

Arbetsledare SCA Östrand